+48 601 981 938

Dezynfekcja pomieszczeń

Od blisko 30 lat zajmujemy się oczyszczaniem i odkażaniem wszystkich rodzajów pomieszczeń, które potrzebują solidnej dezynfekcji. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań z maksymalną skutecznością.

Jak wygląda przygotowywanie pomieszczeń?

Ponieważ odkażanie może odbyć się w każdym pokoju, należy uprzednio przygotować miejsce do wykonania czynności oczyszczających. W tym celu powinno się przykryć wszystkie przedmioty, które mogą mieć pośredni kontakt ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi przy zabiegu. Dotyczy to zwłaszcza żywności, zastawy stołowej, misek czy karm dla zwierząt, zabawki, kosmetyki itp. Zaleca się także odsunięcie mebli na taką odległość, aby można było bezproblemowo zaaplikować preparaty.

Warto podkreślić, że dezynfekcję przeprowadza się przede wszystkim w konkretnych miejscach, będących ogniskiem powstawania mikroorganizmów chorobotwórczych. Zdarza się, że zastosowanie odkażania jest wymagane na całej powierzchni pomieszczenia, dlatego tak ważną kwestią jest odpowiednie przygotowanie.

Nasza kadra pracowników potrafi dokładnie zlokalizować miejsca wymagające oczyszczenia i z pewnością pomoże w odpowiednim zabezpieczeniu różnych powierzchni. Dopiero po tym mogą oni przystąpić do właściwych czynności.

Z jakich środków korzystamy?

Duże miasta, takie jak Gostynin czy Łódź, mają bardzo łatwy dostęp do różnych środków chemicznych, co zachęca do samodzielnego przeprowadzenia procesu odkażania. Może to jednak być niebezpieczne lub niedokładne, jeśli nie skorzysta się z profesjonalnej pomocy.

Zaopatrujemy się w silne i sprawdzone czynniki chemiczne. Należą do nich m.in. alkohole, sole amoniowe, utleniacze czy związki fenolowe. W wysokim stężeniu potrafią uporać się nawet z ciężkimi przypadkami zanieczyszczenia. Na tym jednak nie kończą się nasze metody.

Dla części przypadków zarezerwowana jest dezynfekcja za pomocą promieniowania UV oraz jonizującego, a także manipulowanie temperaturą. Takie kompleksowe podejście daje najlepsze efekty.

Gdzie docieramy?

Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy takich miast jak Kutno czy Płock. Obsługujemy też pozostałe miasta w regionie. Do naszych zalet można zaliczyć szybką realizację wyznaczonych zadań oraz fachowe podejście do każdego klienta.

Dbamy o to, aby pomoc w odkażaniu docierała jak najszybciej w każde miejsce, które potrzebuje fachowego zwalczenia ognisk chorób zakaźnych. Dlatego oferta dezynfekcji kierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, gospodarstw domowych, zakładów przemysłowych, jak i do mniejszych biur czy miejsc użyteczności publicznej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz stale uaktualnianej wiedzy na temat metod pracy potrafimy pracować w każdym miejscu niezależnie od jego specyfiki.

Województwa łódzkie oraz mazowieckie są głównymi odbiorcami naszych usług, ale docieramy także do innych części Polski. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, można dowiedzieć się więcej na temat zasięgu oferty oraz najbliższych wolnych terminach realizacji zlecenia. Z chęcią przygotujemy także indywidualną wycenę.