+48 601 981 938

Deratyzacja - Zwalczanie Szczurów i Myszy‎

Pozbycie się gryzoni z okolicy jest wymagającym zadaniem zarówno pod kątem logistycznym, jak i finansowym. Próby samodzielnego zlikwidowania problemu często kończą się niepowodzeniem z powodu niewystarczających środków oraz braku wiedzy o odpowiednim do tego podejściu.

Wiele dużych miast (np. Kutno czy Łódź) ma nieustający problem z gryzoniami. Są one szkodnikami, które przynoszą wiele strat zwłaszcza w przemyśle żywieniowym, ale potrafią dać się we znaki także zwykłym mieszkańcom. Nasza oferta zwalczania myszy i szczurów jest z tego względu kierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Profesjonalna pomoc zawsze okazuje się tańsza, ponieważ kompleksowe podejście pozwala pozbyć się problemu w szybki oraz skuteczny sposób. Deratyzacja obejmuje nie tylko myszy czy szczury, ale także wszystkie inne gryzonie szkodzące gospodarstwom.

Stosowane metody

Do naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia (np. specjalnie skonstruowane pułapki), środki chemiczne (popularne trutki), a nawet metody biologiczne. Wybór konkretnej metody deratyzacji zależy od kilku czynników, do których należą m.in. gatunek gryzoni, rodzaj nieruchomości czy powierzchnia miejsca, gdzie mają odbywać się prace.

Warto podkreślić, że używane przez nas środki chemiczne lub biologiczne są bezpieczne dla ludzi oraz udomowionych zwierząt, choć trzeba zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa. Dlatego pułapki są wyraźnie oznakowane, aby nie dopuszczać w ich pobliże dzieci czy kotów, a chemia rozlokowywana jest przede wszystkim w punktach, gdzie tylko gryzonie mają dostęp.

Zwalczanie myszy i szczurów opiera się także na likwidowaniu nieszczelnych miejsc, przez które przedostają się one do pomieszczeń. Jest to bardzo ważne w każdym właściwie przypadku, jeśli chce się uniknąć tego problemu w przyszłości. Zalicza się to do tzw. gryzonioszczelności. Po dokładnej analizie przypadku klienci naszych usług otrzymują także zalecenia w tej kwestii. Dostosowanie się do nich pozwoli odpędzić gryzonie.

Tanie usługi

Ponieważ każdy przypadek jest inny, proponujemy indywidualną wycenę zlecenia. Zwalczanie gryzoni może być wieloetapowe, co wpływa na ostateczny koszt naszej pracy, ale równie dobrze może być szybkim i prostym zleceniem. Zależy to od wielu czynników. Wszystko jest opracowywane w stałej współpracy z naszymi klientami, którzy mają możliwość negocjowania wyceny.

Kadra pracowników dysponuje fachową wiedzą, pozwalającą dobrać najskuteczniejsze metody działania. Profesjonaliści kierują się także zasadą konkurencyjności – zależy nam na utrzymaniu jak najniższej ceny za wykonywane zlecenie.

Nasza usługa obejmuje województwo łódzkie. Oprócz tego docieramy do miast także spoza tego regionu. Na fachową pomoc mogą liczyć także mieszkańcy takich miast, jak Płock czy inne w okolicy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych usługą zwalczania szkodników. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i zaproponujemy korzystne rozwiązania. Oferujemy przystępne ceny wykonywanych zleceń!